GALERIA

Zapraszamy

Galeria

Ogród

TAO

Piękny, długowieczny i zadbany ogród z wieloma atrakcjami – to perełka na gastronomicznej mapie Krakowa. Ulubionym kolorem Tao jest zieleń, to metafora naturalnego bogactwa ogrodu, w którym można usiąść i cieszyć się jedzeniem inspirowanym Tajlandią. Ogród to wspaniałe miejsce na między innymi rodzinny wypad – dzieci mogą korzystać ze ścianki wspinaczkowej, huśtawki, poskakać na trampolinie czy pobawić się z biegającymi królikami: białym – Taosiem i czarnym – Zenkiem. Ogród Tao to nie tylko część restauracji, ale bardzo atrakcyjne miejsce do spędzania wolnego czasu.

Kontakt

 

 

 

 

W sercu

TAO TEPPANYAKI

Jako jedyni w Krakowie i jedni z nielicznych w Polsce posiadamy w swojej ofercie Teppanyaki.
Słowo to oznacza potrawę przygotowywaną na grillu teppan, czyli metalowej płycie podgrzewanej od spodu, która rozgrzewa się nawet do 800 stopni Celsjusza, czyli najprościej mówiąc, teppanyaki, to japoński styl gotowania. Typowe składniki używane do teppanyaki to wołowina, jagnięcina, ryby, drób, krewetki, małże, homary, kalmary, warzywa i owoce.
W japońskim stylu gotowania teppanyaki można również wykorzystać makaron i ryż, który w połączeniu z mięsem lub owocami morza oraz warzywami daje niezwykle pyszną i sycącą potrawę.
Mistrz teppanyaki – filipińczyk Allan Zarandin przygotuje potrawy na Państwa oczach, a stół stanie w płomieniach….

Kontakt

 

Restauracja

TAO

Restauracja Tao na kulinarnej mapie Krakowa jest miejscem wyjątkowym i jedynym swoim rodzaju. Znajduje się tuż przy zejściu z Kładki Bernatki po stronie podgórza z widokiem na Wisłę.
Restauracyjna część Tao wraz z pokoikami tatami została stworzona z myślą o Gościach, którzy pragną cieszyć się pysznym jedzeniem w intymnej, acz swobodnej i przyjaznej przestrzeni.

Kontakt