Catering

Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant to elitarne miejsce dla wszystkich tych, którzy poszukują nowych i niezapomnianych doznań kulinarnych. Zapach trawy cytrynowej, smak orientu, urzekający klimat Kraju Kwitnącej Wiśni w połączeniu z nowoczesnością. Nastrojowa muzyka, szmer wody i japońskie łódeczki płynące dookoła baru z misternie przyrządzonymi i ułożonymi potrawami, dzięki perfekcyjnym umiejętnościom Mistrzów Sushi. Bo sushi to nie tylko tradycja zdrowego odżywiania się, pochodząca z kraju, gdzie zdrowy tryb życia to norma, a długowieczność jest czymś naturalnym. To harmonia zmysłów i sztuka tworzenia. To ceremonia i celebracja. To wreszcie kawałek Dalekiego Wschodu, tak różny od naszych codziennych przyzwyczajeń.

Pasja i dbałość o szczegóły czyni nasze gotowanie niepowtarzalnym przeżyciem. Doświadczycie tego Państwo u nas, ale również jest to możliwe w każdym wskazanym przez Was miejscu.

Możemy być wszędzie… Kucharze, obsługa i profesjonalny sprzęt ? jedyny w Polsce MOBILNY, W PEŁNI WYPOSAŻONY BAR SUSHI. Zen to gwarancja najwyższej jakości, świeżości i cudownie spędzonych chwil. Japońskie specjały ZEN mają już rzeszę miłośników smakoszy i wielbicieli.

Zen Sushi Bar & Japanese Restaurant oferuje szeroki wachlarz usług cateringowych. Jako pierwsi i jedyni w Krakowie organizujemy ceremonię BODY SUSHI. Jest to najbardziej ekskluzywna i niezwykła forma podawania sushi lub sashimi. Opiera się na konsumpcji prosto z ciała pięknej nagiej leżącej kobiety lub przystojnego nagiego mężczyzny, występujących w roli stołu.

Prowadzimy również KURSY SUSHI dla grup zorganizowanych. Są to spotkania trwające 3-4 godzin, które mogą być idealną formą imprezy integracyjnej. Podczas kursu Sushi Master przybliża uczestnikom zasady japońskiej sztuki kulinarnej. Omawiana jest historia Sushi, oraz poszczególne składniki wraz z oryginalnymi japońskimi nazwami. Po części teoretycznej następuje pokaz przygotowania sushi przez Mistrza Sushi, a następnie trening uczestników i degustacja własnoręcznie przyrządzonych potraw.

Proponujemy Państwu trzy przykładowe opcje cateringu sushi:

– OPCJA I
– 15 kawałków na osobę

– OPCJA II
– 25 kawałków na osobę

– OPCJA III
– open bar na osobę

Istnieje również możliwość zrobienia sushi wegetariańskiego.

PRZYKŁADOWE SUSHI:

– nigiri z tuńczykiem
– nigiri z łososiem
– nigiri z doradą
– nigiri z filadelfią z tuńczykiem
– maki filadelfia z łososiem
– maki z krewetką w tempurze
– maki california z tuńczykiem
– maki california z łososiem
– maki z pieczonym łososiem
– nigiri tamago
– kappamaki
– schitakemaki
– tamagomaki
– avocadomaki
– oshinkomaki
– umemaki
– kanpyomaki
– nattomaki

Proponowane ceny, w zależności od ilości zamówienia zawierają również obsługę (sushi master, kelnerka), dowóz na umówioną godzinę, dowóz Baru, pałeczki, sos sojowy, imbir, wasabi, serwetki. Każdą imprezę zaplanujemy indywidualnie zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Zapraszamy!