Tao Spa Therapy

Odpręż się

Tao Spa

 

Odwiedź Tao Spa Therapy

Odpocznij, zrelaksuj się, zatrzymaj i zostaw swoje zmartwienia.

Relaks umysłu i rewitalizacji ciała jest tym, czego każdy potrzebuje w dzisiejszych czasach aby odpocząć po intensywnym dniu, troskach, napiętym harmonogramie i głośnym mieście w którym żyjemy.

Pozostaje jednak pytanie… Kiedy i jak można sobie pozwolić na to, aby złapać chwilę oddechu, przeznaczyć czas na relaks ciała i ożywić swoje zmysły?

W TAO THERAPY można spotkać wszystko to, o czym marzy nasze ciało i umysł… To miejsce w którym można cieszyć się pięknem dotyku, odprężeniem ciała, relaksem i spokojem. Nie wolno jednak zapominać, że TAO THERAPY to także służba zdrowiu pochodzącemu z sił naturalnych. Czerpanie z wody w kombinacji z alternatywnymi metodami leczenia, ma na celu stworzenie równowagi między ciałem a duszą, nastrojem a umysłem. Najważniejszą ideą jest  skupienie się na pięciu zmysłach: wzroku, dźwięku, smaku, zapachu i dotyku.

Wielką wagę w TAO THERAPY kładziemy na korzyści płynące z terapii, która pozwala doskonale zrelaksować ciało. Naszym zadaniem jest rozpieścić ciało i umysł poprzez zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przez naszych terapeutów.

Odwiedź Tao Spa Therapy