Warsztaty sushi

Ty też potrafisz

Warsztaty sushi

 

Organizujemy warsztaty robienia sushi, podczas których  Sushi Masterzy uczą jak przygotować wszystkie rodzaje sushi. W czasie warsztatów nasi doświadczeni  Sushi Masterzy  zdradzą Państwu jak ugotować ryż, jakich składników używać,  jak je ze sobą łączyć oraz pomogą w technicznych problemach i poinstruują w jedzeniu pałeczkami. Na warsztatach nauczą się Państwo nie tylko robić sushi, ale poznają także japoński savoir vivre. Każdy z uczestników warsztatów otrzyma elementarz początkującego Sushi Mastera oraz certyfikat ukończenia kursu.

Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą na samodzielne przygotowanie sushi w domu  np. na orientalną kolację dla przyjaciół lub rodzinne spotkanie.

Organizujemy także warsztaty sushi dla dzieci, które są dla maluchów niecodziennym przeżyciem, wspaniałą zabawą i pierwszymi krokami stawianymi w eksperymentach kuchennych.

Warsztaty organizujemy w grupach od 4 do 6 osób. Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów dla grup powyżej 6 osób, w tym celu należy skontaktować się z restauracją.